Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

2015 yılında madencilik ve enerji sektöründe ülkemize yeni teknolojilerin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Manisa/Soma’da kurulmuş olan On Makine, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve sektörün gelişen ihtiyaçları karşısında kendisini sürekli geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek madencilik ve enerji sektöründe saygın bir yer edinmiştir.

Tüm faaliyetlerimizin temelinde yatan ‘ Müşterilerimiz için değerli olanı koruma’ felsefemiz, On Makine marka kimliğini oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Sektörünün lider oyuncularından birisi olarak sektörün ilerlemesini ve gelişmesini sağlayan, öncü ve örnek bir marka olmak.

Vizyonumuz

Uzmanlığımız, yenilikçi çözümlerimiz, sürdürülebilir yönetim anlayışımız ile müşterimize en fazla değer yaratan marka olmak.

Kalite Politikamız

  • Tüm faaliyet alanlarımıza müşteri odaklılığı prensip edinen ON MAKİNE, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda kendimizi her geçen gün geliştirerek sektördeki firmalara öncülük etmek,
  • Zaman , maliyet ve kaynak israfını yöneterek verimlilik ve tasarrufu sağlamak,
  • Çalışanlarımıza teknik, kalite , iş sağlığı ve güvenliği  ve  daha iyi hizmet eğitimleri verdirerek daha nitelikli çalışanlar olmalarını sağlamak,
  • İş Sağlığı ve Güvenliğini önem vererek ON MAKİNE’nin olmazsa olmaz felsefesi haline getirmek,
  • Uygun kaynaklar sağlanarak gerekli yatırımları yapmak, teknolojik gelişmeler doğrultusunda kendimizi geliştirmek,
  • Bağlı bulunduğumuz şirketler ve kuruluşlarla  ilgili tüm yükümlülüklerimizi yerine getirmek,
  • Tedarikçilerimizle güvene dayalı işbirliği içinde olmak,
  • Sürekli iyileştirme ve geliştirme yaklaşımı doğrultusunda şirket birim hedeflerine ulaşarak verimliliğin arttırılması ve yaptığımız her işe yeni değer katmak,
  • İş hacmini sürekli geliştirerek ,ülke ekonomisine katkıda bulunmak,
  • İçinde bulunduğumuz toplum değerlerine saygılı , çevre bilincini gözeten örnek bir kuruluş olmaktır.

Değerlerimiz

On Makine, kuruluşundan bugüne kadar doğruluk, bağlılık, güven, saygı ve takım çalışması gibi evrensel değerleri esas almaktadır.

GÜVENİLİRLİK

Çalışma arkadaşlarımız ve müşterilerimize verdiğimiz sözleri tutmak kültürümüzün bir parçasıdır. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi  vaktinde sunmaya özen gösteriyoruz ve müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

BAĞLILIK

İşini doğru yapmaya özen gösteren deneyimli ekibimizle sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bizler için saygı ve güvenin önemli olması kadar ekibin, müşterilerin ve paydaşların bağlılığı da bir o kadar önemli.

TAKIM ÇALIŞMASI

Ekip arkadaşlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza saygılı ve duyarlı davranır ve tüm iletişim süreçlerimizi bağlılık çerçevesinde yürütürüz. Birbirimize bireysel ve ekip olarak güvenir, takım halinde hareket ederiz.